Malotřídní škola s klidnějším průběhem výuky
více o škole
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Finančně gramotná škola

Finančně gramotná školaNaše škola se zapojila do projektu Finančně gramotná škola. Při tomto projektovém dni si žáci 4. a 5. ročníku vzali na sebe roli dospělých a vedli domácí rozpočet. Pracovali v týmech, vybírali si bydlení, museli se dopravit do práce, sestavili jídelníček, nakupovali věci denní potřeby, nesměli zapomenout na kulturu a zábavu. Ale hlavně museli vystačit s rozpočtem, který dostali. Zvládly to všechny skupiny, protože se jim povedlo nějaké finance uspořit.
Vzdělávací aktivity připravuje pro školy MAP Kralovice a naše škola je aktivně zapojena.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů