Malotřídní škola

více o škole

Úvod > Aktuality > Zimní sporty - projektový den

Zimní sporty - projektový den

Dne 30.1.2020 proběhl ve škole projektový den, který byl zaměřen na zimní sporty.

Cílem projektu bylo vytvoření koláže, která měla žáky seznámit s nejrůznějšími druhy zimních sportů, poskytnout informace o doposud méně známých sportech pro žáky. Dále si žáci tímto projektem rozšířili znalosti o sportovcích, kteří v daném oboru reprezentují naší republiku.

Práce žáku probíhala ve skupinové spolupráci, kdy měl každý člen skupiny přispět svými dovednostmi k vytvoření co nejlepší práce. Na závěr každá skupina svoji práci prezentovala před ostatními žáky.

Během projektu měli žáci možnost využívat práce s tablety, které jim posloužily jako zdroje informací.

Vytvořené plakáty zdobí chodby naší školy.